Сейфи для будинку і квартири у Харкові
У сучасному світі сейф для багатьох став звичним елементом безпеки в квартирі, приватному будинку або офісі. Він дозволяє захистити документи, гроші та цінні предмети від посягань зловмисників, від пожежі, або небажаних випадковостей, наприклад, виключення доступу дітей.
Однак, за майже 20-річний досвід роботи нашої компанії, ми бачимо, що, прийнявши рішення про придбання сейфа, люди дуже рідко розуміють, який сейф їм потрібен. Спробуймо розібратися в цьому питанні.
1. Серйозний сейф з високим рівнем зламостійкості та вогнетривкості
Ці сейфи необхідні в тому випадку, коли виникає необхідність зберігання цінностей у квартирі, і особливо в приватному будинку, де при наявності вікон важче вирішити задачу захисту від проникнення зловмисників. У 100% випадків це важкі сейфи (більше 80-100-200 кг), які не можна закріпити в меблі. Вони кріпляться в підлогу, або на спеціально підготовлений для цих цілей каркас зі швелера або металевого профілю достатньої товщини - подіум. Тому планувати установку такого сейфа бажано на самому початку ремонту, передбачивши можливість його кріплення (наприклад, виключивши наявність теплої підлоги в цьому місці).
Сейфи такого типу, як правило, проходять перевірку в випробувальних центрах і отримують сертифікат, який свідчить про рівень захисних властивостей. І хоч наявність сертифіката в наш час далеко не завжди свідчить про реальні властивості сейфа, при виборі сейфа звертайте увагу на його клас і якому стандарту він відповідає. Позначка "2 клас" при уважному розгляді може виявитися класом S2, що відповідає вимогам стандарта для легких сейфів (EN 14450). Цим досить часто зловживають "спритні" продавці.
Купити сейф з високими захисними характеристиками можна, перейшовши в категорії:
Зламостійкі сейфи
Вогнезламостійкі сейфи
2. Сейф, вбудований в стіну або підлогу
Часто люди запитують про такі сейфи, керуючись стереотипом "всі сейфи можна винести, а вбудований ні, тому що він бетонується в стіну". Це частково правда, але, по-перше, будь-який сейф (якщо бути точним, будь-який сейф вагою до 1 тонни) повинен бути обов'язково закріплений анкерами в підлогу або в стіну, а по-друге, заради установки вбудованого сейфа влаштовувати "міні-ремонт" в кімнаті з вирізанням ніші в стіні й бетонуванням не завжди доцільно.
Також слід розуміти, що конструктивно вбудовані сейфи поступаються вогнезламостійким, оскільки головним критерієм при його установці є глибина (обмежена товщиною стіни). Тому для виробника недоцільно робити цю лінійку з товстим захисним шаром, як у вогнезламостійких сейфів. З цієї ж причини не буває вогнестійких сейфів, що вбудовуються у стіну або підлогу.
Проте, іноді рішення купити вбудований сейф є найоптимальнішим. Наприклад, для невеликих квартир, під час проведення ремонту. В такому випадку сейф не буде займати зайвого місця, а його монтаж не викличе складнощів і зайвих витрат. І — так, його не винесуть :).
Подивитись варіанти сейфів, що вбудовуються, можна в категоріях:
Сейфи, що вбудовуються в стіну
Сейфи, що вбудовуються в підлогу
1. Меблевий сейф
Сейфи цього типу відрізняються легкою конструкцією і невеликою вагою, що дозволяє їх закріпити на меблевій полиці або іншому зручному для власника місці. Вони не стануть серйозною перешкодою для зловмисників, проте, при правильному розумінні призначення, можуть стати незамінним місцем зберігання документів і незначних цінностей, захистивши їх від небажаної цікавості дітей, домашнього персоналу або гостей.