Бронепакети у Харкові

Бронепакети у Харкові

Бронепакет — це комплексне рішення для дверей, при якому захисны елементи пов'язаний між собою, доповнюючи та посилюючи один одного.

Класичним прикладом бронепакета є броненакладка з юбкою, в парі з бронепластиною, яка не дозволяє зловмиснику демонтувати броненакладку навіть після висвердлювання кріпильних гвинтів.

Здавалось би, відмінне рішення, але... чому воно не застосовується повсюдно? Причина цього — не універсальність і не технологічність встановлення.

Кілька років тому ми теж зіткнулися з цією проблемою. Потрібно було придумати рішення, яке, по-перше, було б більш міцним, ніж стандартна бронепластина, а по-друге, підходило б для посилення наявних дверей, а не тільки їх виробництва. Перші бронепакети представляли собою пакет з пластин, який можна було встановити в двері окремо від замку, і сталевої "юбки", в яку можна було вставити доопрацьовану стандартну броненакладку італійського виробництва. Наступним кроком була заміна слабкої італійської шайби з прорізом шириною 5 мм на більш потужну і тверду (55HRC) 11-міліметрову з отвором під ключ шириною 3,5 мм. А потім... пішов потік запитів, з абсолютно різними дверима і замками, новими і старими, які потрібно було гармонійно доповнити і захистити. Виробники і майстри-установники, з якими ми співпрацюємо, вказували на помилки, "змушували" шукати нові рішення. Так непомітно з'явилися броненакладки і бронепакети різного типу і способів установки, аж до істотного посилення захисту дверей від болгарки і різака.

У первісній ідеї бронепакетів ми залишили найголовніше: не буває окремого, навіть "хорошого" бронепакета або броненакладки, окремої від конструкції дверей і можливостей установника, це завжди "конструктор", який збирається під Ваші двері. Те, що представлено в магазині — тільки приклади, які можна використовувати під свої завдання. Це не означає, що кожен бронепакет проектується і виробляється в індивідуальному порядку. Як правило, у нас є запас комплектуючих, з яких можна зібрати різні варіанти.

Матеріали, що використовуються в бронепакетах: оцинкована сталь ст3, гартована інструментаьна сталь, гартована сталь 65Г (прибл. 55-60HRC), цементована сталь, гартована нержавіюча сталь (прибл. 55 HRC), в окремих випадках твердосплавні елементи, нержавіюча сталь і т.п.

Спейсер для броненакладки
35 грн.
Спейсер для броненакладки Disec Sferik BDS 16/4
40 грн.
Спейсер для броненакладки с 4 дод. кріпленнями
40 грн.
Проставочна пластина для бронепакета с 4 дод. кріпленнями
160 грн.
Спейсер для броненакладки гартований
280 грн.
Спейсер для броненакладки с 4 дод. кріпленнями гартований
280 грн.
Бронепакет під 4 додаткових кріплення
3460 грн.

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_email icon_callback