Про нас

Компанія БЕЗОПАСНОСТЬ™ з 2002 року представляє на ринку м. Харкова замки, сейфи, захисну фурнітуру, сталеві і броньовані двері, комплексні системи контролю доступу (СКД) і інші продукти для забезпечення безпеки об'єктів. З 2010 року БЕЗОПАСНОСТЬ™ є зареєстрованою торговою маркою.

Досвід і достатня кваліфікація в області систем обмеження доступу дозволяє не обмежувати вибір певним брендом. ABLOY, ABUS (Pfaffenhain), CISA, CR, DISEC, EVVA, GRIFFON, ISEO, KABA, M-LOCKS, MAUER, MOTTURA, MUL-T-LOCK, ROSTEX, SAFETRONICS, TITAN, VALBERG, БАР'ЄР, БЕЗПЕКА, Гардіан, РАДЛОК — головним критерієм є не етикетка, а якість продукту і його відповідність заявленим характеристикам.

Ми спеціалізуємося на поставках і обслуговуванні виконавчих елементів для систем контролю доступу, — від воріт приватного будинку до складних систем, які вирішують потреби підприємств будь-якого масштабу. Такими елементами є електромеханічні (моторні і соленоїдні) замки, електромагніти та кодові панелі, електрозащіпки.

У числі наших рішень є системи, побудовані як на механічних, так і на електромеханічних і електромагнітних виконавчих пристроях, механічні та інтелектуальні системи "Майстер-ключ".

Паралельно з комплексними рішеннями ми пропонуємо зламостійкі вхідні двері, оснащені системами механічного захисту, пристроями відеоспостереження та сигналізації, дистанційного контролю доступу, біометричними та кодовими замками.

Крім стандартних рішень, ми розробляємо і виробляємо власні продукти: від легких бронепластин до комплексних рішень, що принципово підсилюють захині властивості двері.

У магазині працює авторизований сервіс-центр, вся продукція підтримується сервісом і гарантією. Здійснюється виготовлення ключів, перекодування замків і циліндрів.

Наші клієнти можуть розраховувати на консультацію з виїздом на об'єкт, а також якісну установку з залученням кваліфікованих майстрів. Також ми працюємо в режимі онлайн, підтримуємо зв'язок через Viber, WhatsApp, Telegram для забезпечення можливості швидкої та якісної консультації.

Ми не хочемо залишати без уваги жодного питання, жодної проблеми захисту майна, ми впроваджуємо нові тенденції і стандарти безпеки майна. І нам це цікаво.

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_email icon_callback